Jaunieji vedliai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaunieji vedliai

Forumas visiems hendleriams
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Ką reikia mokėti?

Go down 
+15
burbulėlis
alisapinkis
Ugnyzaz
gab1
kamyzaz
dikis123
gryte.
Laimis
Kia
Ruta
canis
marceborzoi
Liw
airutis000
Skorpionė
19 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Goda.Š
Junior handler
Junior handler
Goda.Š


Tavo auginama šuns veislė : 2 Berno zenenhundas ir Vakarų Škotijos baltasis terjeras
Pranešimų skaičius : 659
Amžius : 26
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptyŠt. 19 11 2011, 22:23

Kia, tai ka daryt jei jis neina? Kaip priverst ji dirpt pasakyk man tada? Be to mes kalbam apie tai kaip staiga apkeicia sunis jau JH konkurse, o tu iki jo nebuvai su juo dirbus ir jis neina, o ne apie tai kaip ji reikia pratint pries tai.
Diki, is tikruju tai ne tavo beda jei jis tiesiog bijo ar ka, bet man atrodo kad nera teisinga labai kitu atzvelgiu kaip pvz Dominyka pasiema savo suni arba Deimante kurios suo gali pulti ne tik kitus, bet ir pati ta su kuriuo zmogum pakeicia ji.
Atgal į viršų Go down
Kia
Junior handler
Junior handler
Kia


Tavo auginama šuns veislė : irish soft coated wheathen terrier & shih tzu
Pranešimų skaičius : 462
Amžius : 24
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptyŠt. 19 11 2011, 23:35

Goda, bandyk sudomint, o jei nesigaus, griežčiau paimk. Be to aš atsakinėjau Laimiui kurio šuo neina su šeimininku, o ne su kitu hendleriu, o neina greičiausiai, nes bijo Merkia aki
Atgal į viršų Go down
kamyzaz
Professional handler
Professional handler
kamyzaz


Tavo auginama šuns veislė : cvergšnaucerės mamytė ir dukrytė
Pranešimų skaičius : 1334
Amžius : 27
Miestas : Šiauliai

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptyŠt. 19 11 2011, 23:53

pripažinkim, kad geras hendleris moka bet kokį šunį suvaldyti ;) žinoma, ne agresyvų.
Atgal į viršų Go down
Kia
Junior handler
Junior handler
Kia


Tavo auginama šuns veislė : irish soft coated wheathen terrier & shih tzu
Pranešimų skaičius : 462
Amžius : 24
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptyŠt. 19 11 2011, 23:53

būtent Merkia aki
Atgal į viršų Go down
Goda.Š
Junior handler
Junior handler
Goda.Š


Tavo auginama šuns veislė : 2 Berno zenenhundas ir Vakarų Škotijos baltasis terjeras
Pranešimų skaičius : 659
Amžius : 26
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 00:36

Gerai biski srr tikrai, nes biski ne taip viena sakini perskaiciau praleidau viena eilute, viskas ok Juokiasi
Atgal į viršų Go down
dikis123
Junior handler
Junior handler
dikis123


Tavo auginama šuns veislė : Jorkas
Pranešimų skaičius : 893
Amžius : 25
Miestas : Šiauliai

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 00:40

Kamile, tame ir esmė. Aš su Dikiu einu, jei apkeistų šunim, ne kiekvienas susitvarkytų, dabar jau paklusnesnis, o anksčiau tragediją gali būti, jei pertempi ar panašiai užsmaugi, gal ir supykti jis.
Atgal į viršų Go down
http://www.ieva-handler.weebly.com
Goda.Š
Junior handler
Junior handler
Goda.Š


Tavo auginama šuns veislė : 2 Berno zenenhundas ir Vakarų Škotijos baltasis terjeras
Pranešimų skaičius : 659
Amžius : 26
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 00:40

Dabar man iskilo klausimas, o ka daryti jeigu apkeicia su tokiu kaip Dominykos ir jis yra agresivus ir sunku ji suvaldyt, ka tada daryt. Tiesiog ji temt? Ar ka? Nes man tai keistai atrodytu, kad visa laika kai pvz darai figura ji tempi xD Hot in here...
Atgal į viršų Go down
kamyzaz
Professional handler
Professional handler
kamyzaz


Tavo auginama šuns veislė : cvergšnaucerės mamytė ir dukrytė
Pranešimų skaičius : 1334
Amžius : 27
Miestas : Šiauliai

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 01:08

padarai taip kad eitų :) tikrai įmanoma. jeigu stovi prie Dominykos ir jau visą laiką keikiesi, nes su ja apkeis šunimis, o apsikeitus dar labiau susinervuosi ir pradėsi pušinėt, tai nieko nebus. ramiai įvertini situacija, bandai susidraugaut, su tokiu truputi griežčiau, ir viskas bus ok.
Atgal į viršų Go down
kamyzaz
Professional handler
Professional handler
kamyzaz


Tavo auginama šuns veislė : cvergšnaucerės mamytė ir dukrytė
Pranešimų skaičius : 1334
Amžius : 27
Miestas : Šiauliai

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 01:09

dikis123 rašo:
Kamile, tame ir esmė. Aš su Dikiu einu, jei apkeistų šunim, ne kiekvienas susitvarkytų, dabar jau paklusnesnis, o anksčiau tragediją gali būti, jei pertempi ar panašiai užsmaugi, gal ir supykti jis.

na taip, puikiai žinau Dikį. jeigu jam kas nors nepatiks, jis užsirauks ir bėgs pas tave :) be vėl gi, jeigu raimiai ir atidžiai su juo dirbsi, gali iš jo išspaust šiokią tokią stoikę, ir pakenčiamą begėseną. :D
Atgal į viršų Go down
dikis123
Junior handler
Junior handler
dikis123


Tavo auginama šuns veislė : Jorkas
Pranešimų skaičius : 893
Amžius : 25
Miestas : Šiauliai

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 01:37

Tu nematei kaip su Veronika jis dirba - puikiai : )
Atgal į viršų Go down
http://www.ieva-handler.weebly.com
Goda.Š
Junior handler
Junior handler
Goda.Š


Tavo auginama šuns veislė : 2 Berno zenenhundas ir Vakarų Škotijos baltasis terjeras
Pranešimų skaičius : 659
Amžius : 26
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 02:16

kamyzaz rašo:
padarai taip kad eitų :) tikrai įmanoma. jeigu stovi prie Dominykos ir jau visą laiką keikiesi, nes su ja apkeis šunimis, o apsikeitus dar labiau susinervuosi ir pradėsi pušinėt, tai nieko nebus. ramiai įvertini situacija, bandai susidraugaut, su tokiu truputi griežčiau, ir viskas bus ok.


O jei bus taip kaip ir su Deimantes akita? Jei ja priliesi ji pult gali. Jei suo puls, ai zodziu cia det sitos temos kalbejimo klausimu ir kito be galo daug bent jau man....
Atgal į viršų Go down
dikis123
Junior handler
Junior handler
dikis123


Tavo auginama šuns veislė : Jorkas
Pranešimų skaičius : 893
Amžius : 25
Miestas : Šiauliai

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 02:42

Automatiškai teisėjas matys, kad šuo agresyvus, tik reikia nepasimest.
Atgal į viršų Go down
http://www.ieva-handler.weebly.com
kamyzaz
Professional handler
Professional handler
kamyzaz


Tavo auginama šuns veislė : cvergšnaucerės mamytė ir dukrytė
Pranešimų skaičius : 1334
Amžius : 27
Miestas : Šiauliai

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 03:31

nepažįstu, nieko negaliu sakyt. hendleris tiesiog neturi teisės vesti į ringą agresyvaus šuns.
Atgal į viršų Go down
Goda.Š
Junior handler
Junior handler
Goda.Š


Tavo auginama šuns veislė : 2 Berno zenenhundas ir Vakarų Škotijos baltasis terjeras
Pranešimų skaičius : 659
Amžius : 26
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 03:57

Na as irgi taip sakyciau ir siaip nera gerai kitu atzvelgiu, bet pazystu tokiu hendleriu kurie veda agresivius sunis i JH ir tokiu parystu kokius 3, o kai paklausiau viena kart kodel toki vedi i JH, neminesiu vardo, kai ja iskart ismete del to, kad puole kitus sunis ir urzge ant hendlerias kuriai dave si suni, ji man atsake, kad man nesvarbu, kad kitiems mano suo nepatinka ar jie su juo nesusitvarko as vedu ji nes man jis tinkamas ir man su juo sekasi.
Atgal į viršų Go down
dikis123
Junior handler
Junior handler
dikis123


Tavo auginama šuns veislė : Jorkas
Pranešimų skaičius : 893
Amžius : 25
Miestas : Šiauliai

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 16:26

Juokinga netgi, kai taip sako. Jei šuo agresyvus, tai gali ir sukandžiot gi, nesvarbu koks dydis: mažas ar didelis. Nu ne juokai čia.
Atgal į viršų Go down
http://www.ieva-handler.weebly.com
kamyzaz
Professional handler
Professional handler
kamyzaz


Tavo auginama šuns veislė : cvergšnaucerės mamytė ir dukrytė
Pranešimų skaičius : 1334
Amžius : 27
Miestas : Šiauliai

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 17:01

nu, kaip jorkas man nagą perkando, dar dabar liko skylė. :D
Atgal į viršų Go down
Laimis
Junior handler
Junior handler
Laimis


Tavo auginama šuns veislė : Xoloitzcuintle
Pranešimų skaičius : 849
Amžius : 25
Miestas : Kaunas

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 19:36

Mano šuo su manimi eina Juokiasi jis manęs nei velnio nebijo, čia situacija eina apie visiškai svetimą šunį per JH apsikeitimą..

Kia rašo:
Goda, bandyk sudomint, o jei nesigaus, griežčiau paimk. Be to aš atsakinėjau Laimiui kurio šuo neina su šeimininku, o ne su kitu hendleriu, o neina greičiausiai, nes bijo Merkia aki
Atgal į viršų Go down
http://www.xnmexis.weebly.com
Emma12341
Professional handler
Professional handler
Emma12341


Tavo auginama šuns veislė : 2 dobermanai, cvergšnauceris
Pranešimų skaičius : 1480
Amžius : 25
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 20:20

Su Stopu tikrai lengva. Nu sorry, bet su tokiu mažium nesusitvarkyt... Per kažkokią parodą taip truktelėjau kad pusę metro skristelėjo. Bet užtat, kai gražiai ėjo Embarassed
Atgal į viršų Go down
http://emahandler.weebly.com/
dikis123
Junior handler
Junior handler
dikis123


Tavo auginama šuns veislė : Jorkas
Pranešimų skaičius : 893
Amžius : 25
Miestas : Šiauliai

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 20:42

Ema, kai Dikis užsiožiuoja ir skrenda, tada eina žiauriai gražiai, net šalia eina ant laisvo pavadžio XDD
Atgal į viršų Go down
http://www.ieva-handler.weebly.com
Ugnyzaz
Junior handler
Junior handler
Ugnyzaz


Tavo auginama šuns veislė : Jorkšyro Terjeras,Vokiečių Aviganis
Pranešimų skaičius : 676
Amžius : 23
Miestas : Šiauliai

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptySk. 20 11 2011, 20:49

Mano tai kai skrenda tai paskui visad priekį eina ;)
Atgal į viršų Go down
Goda.Š
Junior handler
Junior handler
Goda.Š


Tavo auginama šuns veislė : 2 Berno zenenhundas ir Vakarų Škotijos baltasis terjeras
Pranešimų skaičius : 659
Amžius : 26
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptyPir. 21 11 2011, 03:09

Ema lengva tau sakyt, kartais kai tu patempi ar ka visiskai vos ne negailedama suns tai jo. O kai man tokiai, be to as dar ne karto nesu bandzius su Stopu eit tai nieko negaliu sakyt.
Atgal į viršų Go down
Emma12341
Professional handler
Professional handler
Emma12341


Tavo auginama šuns veislė : 2 dobermanai, cvergšnauceris
Pranešimų skaičius : 1480
Amžius : 25
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptyPir. 21 11 2011, 14:12

Uoj tik nereikia. Kiekvienas sugebėtų timptelti tokį mazgių.
Atgal į viršų Go down
http://emahandler.weebly.com/
Laimis
Junior handler
Junior handler
Laimis


Tavo auginama šuns veislė : Xoloitzcuintle
Pranešimų skaičius : 849
Amžius : 25
Miestas : Kaunas

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptyPir. 21 11 2011, 20:11

Timpteltum kaip zenenhundą, tai vargšiukas 10 metrų nuskristų Juokiasi

Goda.Š rašo:
Ema lengva tau sakyt, kartais kai tu patempi ar ka visiskai vos ne negailedama suns tai jo. O kai man tokiai, be to as dar ne karto nesu bandzius su Stopu eit tai nieko negaliu sakyt.
Atgal į viršų Go down
http://www.xnmexis.weebly.com
Goda.Š
Junior handler
Junior handler
Goda.Š


Tavo auginama šuns veislė : 2 Berno zenenhundas ir Vakarų Škotijos baltasis terjeras
Pranešimų skaičius : 659
Amžius : 26
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptyPir. 21 11 2011, 22:49

Todel Ema as nieko ir negaliu sakyt, nes niekada nesu ejus su uzsispyrusiu suniu ir nieko negaliu sakyt.

Laimi dieve man jo gaila butu, bet is nervu kaip pripratus savo berna patemt tai taip is nervu staida patemti ir taip matai, kad tas skrenda tolyn Juokiasi
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Administratorius
Administratorius
marceborzoi


Tavo auginama šuns veislė : PBGV, Zwergschnauzers
Pranešimų skaičius : 2742
Amžius : 29
Miestas : Vilnius

Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 EmptyPir. 21 11 2011, 23:25

Nu man pvz parodoj, konkurse siaubingai atrodytų, jei šunį tampytų ir kratytų, jei užsispyręs.
Atgal į viršų Go down
http://www.martyna-jh.weebly.com
Sponsored content





Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką reikia mokėti?   Ką reikia mokėti? - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ką reikia mokėti?
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jaunieji vedliai :: Viskas apie JH :: Apie JH-
Pereiti į: